O Nas

Biuro Rachunkowe BILANSer świadczy kompleksową obsługę małych i średnich podmiotów gospodarczych o różnorodnej formie działalności.

Dzięki nam, Klienci mogą skupić się na swojej podstawowej działalności. Jesteśmy w stanie w pełni zastąpić wewnętrzny dział księgowości firmy prowadząc dla Państwa: księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, księgi ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencje VAT.

W ramach naszej oferty proponujemy również: sporządzanie sprawozdań finansowych, przygotowywanie i dostarczanie sprawozdań oraz deklaracji do Urzędu Skarbowego, ZUS, GUS, PFRON i Urzędu Marszałkowskiego, wsparcie w opracowywaniu Polityki rachunkowości oraz Zakładowego Planu Kont.

Obsługa księgowa opiera się o wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, zróżnicowanych pod względem branżowym i organizacyjno – prawnym przedsiębiorstw.

Uczestniczymy w kursach i szkoleniach, aby nadążyć za nieustannie zmieniającymi się przepisami. Nie zmieniło się tylko nasze podejście do Klienta. Nadal z uśmiechem pomagamy w najbardziej zawiłych sytuacjach.

Bo księgowość to nasza pasja!

W związku z świadczonymi usługami księgowymi Biuro Rachunkowe posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla przedsiębiorstw usługowo zajmujących się prowadzeniem ksiąg rachunkowych- zarówno obowiązkowe (prowadzenie ksiąg rachunkowych), jak i dobrowolne (prowadzenie KPiR oraz obsługa kadrowo-płacowa)

Zapraszamy na kawę.
Porozmawiamy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.